fbpx

KAMCH-Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej. Dla prawdziwych facetów i nie tylko.

Życie nie jest szkołą specjalną. To niezły survival i poligon doświadczalny. Mamy już 13 lat stażu małżeńskiego i już nie jedna szrama.
Jedną z najważniejszych kwestii w naszym życiu jest mieć w naszym sercu- naszym centrum dowodzenia właściwego dowódcę, niezwyciężonego, który nie tylko schodzi ostatni z pokładu, ale "kładzie" za nas swe życie.

IMG 2416 blur

My swoim życiem, możemy wszystkim zagwarantować, że nie ma lepszego wodza od Jezusa, który poszedł za nas na śmierć. On nie tylko poniósł prawdziwą ofiarę ale ukochał nas miłością bezwarunkową i zagwarantował "Będę z Wami po wszystkie dni, aż do skończenia świata".
Byliśmy na kursie oboje. To niezła frajda nauczyć się właściwie słuchać rozkazów Boga, umieć czerpać od niego łaski po to by rozwalać przeciwnika, który nas mami tylko po to by doprowadzić do klęski.

Faceci powinni z takiego kursu skorzystać obowiązkowo. Facet, jest kapitanem okrętu, na którym znajduje się jego rodzina. Jest odpowiedzialny za to, w jakim kierunku płyną. Przeszkód jest wiele, fale i wichry ogromne a na pokładzie największy skarb- rodzina. Bez dobrego wodza, dowódcy może się wykoleić o najmniejszą skałę. Tym bardziej powinien mieć świadomość, że Jezus to właściwy kierunek by omawiać z nim życiowe kwestie, karmić się Jego słowem.
Biblia to tak naprawdę Księga Wojenna. Można od razu w niej dostrzec najlepszego Jeżdźca na białym koniu z mieczem w ręku.

Kurs KAMCH to nic innego jak nabywanie umiejętności rozmowy z najlepszym Szefem jakiego można tylko sobie wymarzyć czyli Jezusem.
Dlatego, faceci czas na was "Żniwo wielkie a robotników mało". Posadźce w centrum dowodzenia najlepszego dowódcę Jezusa. Nawet jak mocno narozrabiacie i sytuacja wydaje się bez wyjścia to NIGDY nie usłyszycie od Niego, nie wiem codalej. Nie wiecie jak to odkryć to polecamy kurs "Filip". Mówiąc językiem młodzieżowym "jazda bez trzymanki". Jezus potrafi ściągnąć bielmo z ludzkich oczu. My jesteśmy tego najlepszym przykładem.

Jak już natomiast odkryliście tak jak My, że lepszego wodza jak Jezus po prostu nie ma, to śmiało na kurs KAMCH. Dowiecie się w jaki sposób można Go usłyszeć.
Odwagi. Z nim poczujecie smak zwycięstwa, a Wasze życie na nowo zacznie Wam smakować.

Dziękuję Ci Panie Jezu za takiego męża, który nigdy nie oddaje steru byle komu, i prowadzi nas zawsze pod Twoją banderą.

Jarek i Magda