fbpx

Synod o rodzinie z 2015 r wraz z kanonizacją małżeństwa Ludwika i Zelii Martin dał nowy powiew Ducha Świętego, który zaprasza i POSYŁA do służby małżonków - by głosić Dobrą Nowinę słowem, pracą, świadectwem życia i na wszelkie inne sposoby ... po prostu jak Duch Święty tego chce.

Wszystkie małżeństwa, które chcą służyć razem zapraszamy na Kurs Posłani.

Terminy i Zapisy >>

Czytaj więcej...

Na tym kursie kobiety mogą dostrzec nowe oblicze swoich mężów, a mężczyźni odkryć nowe sposoby okazywania miłości żonom.

Jest to unikatowy kurs, w którym towarzyszą nam dwie pierwsze pary małżeńskie wyniesione na ołtarze wcale nie w uznaniu nadprzyrodzonych zasług i spektakularnych cudów, ale właśnie za zwyczajną miłość i otwarcie się na dar sakramentu małżeństwa.

Terminy i Zapisy >>

Czytaj więcej...

Celem kursu o dialogu jest pokazanie, że dialog małżeński jest chwilą szczególnego działania łaski sakramentu małżeństwa. Wiele możemy zbudować dzięki dobrej komunikacji. Wiemy też, jak wiele rzeczy możemy zburzyć, jeżeli komunikacji tej zabraknie. Dobre decyzje są wynikiem refleksji, która potrzebuje czasu, ciszy, która wymaga pracy i jest ostatecznie wsparta łaską.

Terminy i zapisy >>

Czytaj więcej...

Czy możemy być lepszym małżeństwem? Dlaczego innym się udaje, a my ciągle potykamy się o te same błędy? Jak po kilkunastu latach małżeństwa patrzeć na siebie z miłością? Co zrobić, żeby nie różniły nas pieniądze? Czy udany seks małżeński to tylko wymysł komedii romantycznych? Naprawdę wiemy już o sobie wszystko?

„Zacznijmy od nowa” to kurs oparty o doświadczenie małżeństw ze stażem od 4 do 40 lat bycia ze sobą. 

Termin i Zapisy >>

Czytaj więcej...