fbpx

Już niedługo startujemy w nowym sezonie, z nowym zapałem. Może i Wy dołączycie do nas na pierwszym kursie we wrześniu: o dialogu małżeńskim? Komunikacja w małżeństwie to taka dziedzina, w której zawsze można i warto coś poprawić. Nie dyskutujcie już więcej, po prostu porozmawiajcie i przyjedźcie. A kto już był - niech poda dalej! 20-22 września 2019
Więcej szczegółów i zapisy na: http://www.swietarodzina.org/…/zapi…/dla-malzenstw/o-dialogu

Jak rozmawiać z Bogiem naprawdę szczerze i tak, by owoce tych spotkań były widoczne w naszym życiu? Jeśli masz czasem wrażenie, że "gadasz do ściany", a modlitwa nie przynosi Ci radości - tym bardziej przyjedź, daj się poprowadzić Duchowi Świętemu i poznaj smak modlitwy głębokiej, z Ducha, charyzmatycznej... Do użytku zarówno we wspólnocie jak i w domowym zaciszu.

Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej: 27-29 września 2019

Więcej szczegółów i zapisy na: http://www.swietarodzina.org/n1/index.php/zapisy/dla-wszystkich/animacji-modlitwy

W dniach 28-30.06.2019 odbył się kurs Filip dla młodych u sióstr elżbietanek w Zalesiu Górnym. Wraz z Świętą Rodziną i przyjaciółmi do sióstr przyjechało 19 młodych osób. Kurs był wielką przygodą dla wszystkich obecnych. Wraz z św. Pawłem i Piotrem u św. Elżbiety przeżyliśmy ostatni weekend czerwca i weszliśmy w okres wakacyjny umocnieni i radośni ze spotkania z Jezusem. ;)
Szczególne podziękowania dla s. Katarzyny, Zuzi (grupa Zostaw Ślad) i Pawła z Asią (Młodzi - Młodym).
Następny taki kurs za rok! Zapraszamy.
 
  • IMG-20190701-WA0010_1
  • IMG_6235_2
  • IMG-20190701-WA0027

W połowie marca 28 osób przyjechało na kurs animacji modlitwy charyzmatycznej aby wzrastać w bliskości z Panem i uczyć się jak uwielbiać Jezusa Chrystusa w modlitwie osobistej i na spotkaniach w grupie modlitewnej.

Następny taki kurs na jesieni tego roku.

Jak Bóg da, do zobaczenia!

W dniach 08-10.03.2019 r. odbył się kurs Filip dla małżeństw . W czasie rozpoczynającego się okresu Wielkiego Postu 11 par małżeńskich oddało swoje życie Jezusowi. Ufamy,że Duch Święty da łaskę przeżywania radości oraz pogłębiania wiary w małżeństwie.

Bądźcie świadectwem dla innych!

Czytaj więcej...