Magda:

Poznaliśmy się z Grzegorzem 5 lat przed ślubem, który wzięliśmy w 2004 roku. Nasze życie było bardzo zgodne, dużo razem przeżyliśmy i decyzja o małżeństwie była dla nas naturalną kontynuacją obranej drogi.

Życie w małżeństwie trochę nas jednak zaskoczyło, pojawiło się dużo konfliktów wynikających z różnicy wychowania.

Doświadczenie Bożej Miłości na Kursie Filip zmieniło nasze życie. Pojawiła się radość z każdego dnia przeżywanego razem, umiejętność modlitwy i zawierzania Panu naszej codzienności, naszych radości, problemów, trosk i smutków. Jednym słowem Bóg dał nam nowe życie.

Grzegorz:

Był czas kiedy przestałem chodzić do kościoła, byłem w konflikcie z ojcem, odurzałem się używkami. Wtedy poznałem Magdę i moje życie zaczęło się zmieniać, a im dłużej trwała nasza znajomość tym bardziej zbliżałem się do Jezusa.

 

Rok po naszym ślubie otrzymałem od mojego ojca chrzestnego informację o kursie Filip. Zapisałem nas, ale nie oczekiwałem wiele. Jednakże owoce kursu były zaskakująco obfite. Dzięki Jezusowi poznaliśmy się z Magdą na nowo i postanowiliśmy oddać Mu życie.

Od 2006 roku należymy do wspólnoty przymierza Święta Rodzina, przez 4 lata byliśmy Odpowiedzialnymi, a od 2012 roku jesteśmy członkami Rady Wspólnoty. We wrześniu 2013 sprowadziliśmy się do Zalesia Górnego. Dziękujemy Panu, że nas tam pokierował. Jest to doskonałe miejsce by naśladować Jezusa i wzrastać w jedności i miłości małżeńskiej.

 Nasze szczęście dopełniają: Patryk(2007), Daniel(2010), Filip(2013), Marysia(2015)

  • kowalscy_rodzina_7_marca_2015
  • kowalscy_slub
  • kowalscy_slub_2

 

Byliśmy też w prasie:

w Niedzieli i w Gościu Niedzielnym [>>]