W połowie marca 28 osób przyjechało na kurs animacji modlitwy charyzmatycznej aby wzrastać w bliskości z Panem i uczyć się jak uwielbiać Jezusa Chrystusa w modlitwie osobistej i na spotkaniach w grupie modlitewnej.

Następny taki kurs na jesieni tego roku.

Jak Bóg da, do zobaczenia!

W dniach 08-10.03.2019 r. odbył się kurs Filip dla małżeństw . W czasie rozpoczynającego się okresu Wielkiego Postu 11 par małżeńskich oddało swoje życie Jezusowi. Ufamy,że Duch Święty da łaskę przeżywania radości oraz pogłębiania wiary w małżeństwie.

Bądźcie świadectwem dla innych!

Czytaj więcej...

W dniach 15-17 lutego 2019 odbył się kurs o dialogu. Na kurs przybyło 25 małżeństw. Chociaż luty to w powietrzu było czuć już wiosnę, ale nie tylko w powietrzu, bo w sercach małżonków również...

Dziękujemy Duchowi Świętemu!

Byliśmy w duchowym spa i wyjechaliśmy naprawdę odnowieni :) Rozjechaliśmy się z odpowiedziami na swoje pytania, charyzmatycznie rozmodleni i z sercami pełnymi wdzięczności.

Dobrym podsumowaniem tego czasu jest wiersz Oli, napisany na gorąco w czasie kursu.

Boża miłość objawiona!
Cóż nam robić teraz, bracia?
Grzechy wyznać, pokutować,
Przebaczenia szukać w Źródle.
Zmartwychwstanie źródłem naszym.
Miłość w blasku i hojności.
Teraz nasza kolej na to, żeby zmienić swe słabości.
Zmienić życie, zwiędłe dusze,
Na sól ziemi, światło świata.
Duch nam, Święty, w tym pomoże
A wspólnota nas pobrata.
Wskaże drogę nawrócenia,
Myśl skieruje wprost na Niego.
Wdzięczni bądźmy, bo nasz Tata
Przyobiecał Syna swego,
Który spełnia swą ofiarę
By miłością nas obdzielić.
A my mamy siostro, bracie,
Nauczyć się tylko wielbić.

Następny kurs animacji modlitwy charyzmatycznej już w marcu. Zapraszamy!

Tegoroczny adwent rozpoczęliśmy kursem „W szkole Maryi”, który odbył się w dniach 7 – 9 grudnia 2018 roku. Do "szkoły Maryi" dojechało finalnie 21 uczniów. Wszyscy otrzymali świadectwo ukończenia. Teraz czeka każdego prawdziwy egzamin - codzienność z Maryją. Najważniejszym kryterium oceny z egzaminu jest wierność:)

 

Czytaj więcej...

Dwa święte małżeństwa spotkały się z nami: Martin i Quattrochi. Mogliśmy ich poznać, przyjrzeć się ich życiu, zaczerpnąć wzór. Dla nas było to odradzające spotkanie, zobaczyliśmy że tak zwyczajnie jesteśmy szczęśliwymi małżonkami i rodzicami. Jest zatem spora szansa że będziemy ŚWIĘCI! KOŚCIÓŁ liczy i czeka na nas!

 

  • kos
  • kos1
  • obrazkowe_swiadectwo_kos